PŘEČTĚTE SI PŘÍBĚH NAŠÍ PEKÁRNIČKY

JAK TO VŠECHNO ZAČALO

POZNEJTE NÁŠ 2-ČLENNÝ TÝM :-)

PAVČA A HONZA DUBOVŠTÍ

DŮLEŽITÉ MEZNÍKY

 

1996 - DĚTSKÝ SEN

Už jako malá holčička jsem chtěla mít domácí pekárničku a malý obchůdek, kde by se prodávaly domácí buchty a zákusky jako maminky.


2013 - CHVILKA ODHODLÁNÍ

Teprve v roce 2013 jsem se odhodlala podělit se o své výroby a jejich lákavé chutě s vámi. V loňském roce jsem se vydala s domácími muffiny doslovně "s kůži na trh". Absolvovala jsem několik vánočních a předvánočních trhů a úspěch byl na světě. Lidem mé výrobky chutnaly, tak jsem se odhodlala pro obchůdek s výrobnou - Sladký bar
 

2016 - NESNADNÉ ZAČÁTKY

O rok později jsem otevřela i obchůdek na náměstí Mlsný koutek a obchod v Olomouci - Zdravé mlsání. Bohužel "tvrdá" legislativa a mzdová náročnost mě donutila obchod v Olomouci i výrobnu Sladký bar uzavřít.

2017 - PRVNÍ VELKÝ ÚSPĚCH

Vynaloženým úsilím a navštěvováním nesčetně trhů, garden festivalů a různých společenských akcí se začalo vracet. Muffiny a cupcakes byly oceněny regionální známkou Jeseníků. Následně dostaly ocenění i bezlepkové dorty. Největším úspěchem ve svém životě, ale také v oblasti podnikání bylo setkání s mým manželem. Ten mi vnesl do života a do podnikání "novou krev"